Koučink

Podělíme se s vámi o naše know-how, které jsme získaly během dlouholeté praxe. Na praktických příkladech vám i vašim marketingovým pracovníkům vysvětlíme úplné základy i pokročilejší postupy v oblasti internetového marktingu, SEO, PPC prostě jak mít lepší stránky, více návštěvníků a objednávek.

Dozvíte se, jak psát reklamní texty, správně využívat sociální sítě nebo minisites k budování vaší značky na internetu. Popíšeme vám techniky, které povedou k navýšení vašich příjmu z internetu a mnoho dalších věcí. Záleží jen na vás, v čem budete potřebovat proškolit.

Jde nám hlavně o to, aby pro vás byly naše rady a názory přínosné a z našich setkání jste odcházeli s pocitem, že jste se něco nového a užitečného naučili. Zaměřujeme se na praxi. Budeme s vámi probírat nejčastější problémy, se kterými jste přišli vy nebo naši klienti do styku. Během koučinku nám můžete kdykoliv pokládat vaše dotazy týkající se konkrétních problémů, se kterými jste se setkali.

Abyste z našich rad získali co nejvíce, na každé setkání se musíme předem pečlivě připravit. Proto předtím, než započneme se samotným tréninkem, si společně ujasníme, jaké oblasti vás zajímají. Na základě těchto zjištění určíme cíle, kterých se má pomocí koučinku dosáhnout. Sestavíme osnovu a naplánujeme termíny pro vaše školení tak, aby vám vybraný čas co nejlépe vyhovoval. Poté vás již čeká samotná setkání, jenž povede k prohloubení vašich znalostí a nebo ke zvýšení výkonnosti a produktivity firmy.

Koučing může probíhat u nás v našich prostorách, kde nebudete rušeni běžný provozem vaší firmy, nebo pokud vám více vyhovuje důvěrné prostředí vlastního zázemí, přijdeme za vámi. Mezi našimi zákazníky jsou jak začínající podnikatelé, kteří chtějí získat informace do startu, tak marketingoví ředitelé nebo majitelé velkých společností a korporací, které zajímá, jak lépe komunikovat na webu případně jak si získat pozornost a loajalitu zákazníků.

Zaujala vás možnost individuálního koučinku od zkušených profesionálů? Kontaktujte nás ještě dnes a rezervujte si náš čas.

Web vyrobili ve Webklient.cz