Expanze do Polska

Chystáte se expandovat do Polska? Pak jste na správné adrese… V těchto zemích zajišťujeme mezi jinými:

Polské účetnictví

Ve spolupráci s našimi lokálními partnery vám zajistíme vše kolem polského účetnictví – nejenom vedení, ale i přihlášení, registrace, jednání s daňovými úřady, vše ohledně DPH a podobně. Pomůžemee při organizaci samotného účetnictví a podpoříme vás obornými znalostmi v oblasti způsobů financování vašich cílů. Úzce spolupracujeme s právním oddělením, aby naši klienti měli naprostou jistotu, že všechna navrhovaná řešení jsou v souladu se zákonem.

Právní poradenství v polském právním systému

Jedním z pilířů spolupráce je velmi silné oddělení právního poradenství v oblasti občanského, hospodářského, pracovního a daňového práva.
Naše právní kancelář v Polsku se specializuje na komplexní služby v obchodním právu, tvoří smlouvy, kontrakty, dohody, účastní se případně obchodních jednání, zakládá obchodní společnosti, pomáhá v získávání licencí, povolení a souhlasů. Zabezpečuje postupy vyžadované zákonem, zakládá, spojuje a transformuje společnosti.

Vymáhání pohledávek v Polsku

Business s sebou přináší i méně příjemné věci, jako třeba ne vždy solventní partnery, proto se jedna z divizí zabývá také správou pohledávek jak pro podnikatele, tak pro soukromé subjekty. Navíc nabízíme v této sekci služby zastupování našich klientů před soudem a jinými orgány veřejné správy. Může se jednat například o exekuční řízení.

Realitní služby v Polsku

Hledáte nemovitost, obchodní prostory, haly v Polsku? Pro zajištění hladkého, rychlého a efektivního fungování, spolupracujeme s velkým množstvím realitních kanceláří po celém Polsku. Spolupráce s námi se vyplatí, neboť pracujeme profesionálně. Využíváme propracované metody a osvědčené techniky. Poskytujeme nejvyšší standardy spolehlivosti a profesní etiky. Jsme efektivní.

GDPR pro polský trh

Oddělení ochrany osobních údajů vám pomůže dodržovat nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) .

Web vyrobili ve Webklient.cz