Zvýšení ziskovosti webu a eshopu

Optimalizujeme vaše stránky, váš eshop a vy získáte více z prodeje a objednávek. A to vše bez dalších výdajů na reklamu nebo zvyšování návštěvnosti. Není to lákavé?

Dnes neobstojíte na internetu jedině díky tomu, že máte vytvořený eshop nebo stránky. K úspěchu vašeho webu potřebujete v první řadě návštěvníky. Relevantní návštěvníky. Ty lze získat různými způsoby: optimalizací stránek pro vyhledávače, cílenou PPC reklamou, loajální návštěvníky vám může přivést i reklama v sociálních sítích.

V okamžiku, kdy už na stránkách cílené návštěvníky máte, je potřeba zamyslet se nad tím, jak je přimět co nejvíce nakupovat zboží případně objednávat služby. A to vše pokud možno opakovaně. Tomu se říká optimalizace obchodní výkonnosti webu.

Průměrná míra objednávek se v běžných eshopech, které si dosud neuvědomili důležitost optimalizace pro návštěvníky, se pohybuje do dvou procent. Představte si, kdyby se za stejných výdajů do reklamy zvýšil váš zisk z www stránek dvakrát, třikrát nebo třeba pětkrát! Weby, které jsme pomáhali zlepšovat dosahují v některých případech až 12% objednávajících zákazníků.

Každým okamžikem přicházíte o mnoho potenciálních zákazníků a tedy i váš zisk.

Zamyslete se: není právě teď ta správná chvíle na změnu?

Nechte nás vylepšit vaše stránky, uděláme je uživatelsky přívětivější. Navrhneme vám řešení, které z vašeho webu vytvoří přívětivější prostředí pro prodej vašich produktů. S námi dokážete využít maximálně potenciál vašeho webu. Získejte co nejvíce objednávek.

Pomůžeme vám v tom. Vydělávejte víc a kontaktujte nás ještě dnes.