Zvýšení ziskovosti webu a eshopu

Optimalizujeme vaše stránky, váš eshop a vy získáte více z prodeje a objednávek. A to vše bez dalších výdajů na reklamu nebo zvyšování návštěvnosti. Není to lákavé?

Dnes neobstojíte na internetu jedině díky tomu, že máte vytvořený eshop nebo stránky. K úspěchu vašeho webu potřebujete v první řadě návštěvníky. Relevantní návštěvníky. Ty lze získat různými způsoby: optimalizací stránek pro vyhledávače, cílenou PPC reklamou, loajální návštěvníky vám může přivést i reklama v sociálních sítích. V okamžiku, kdy už na stránkách cílené návštěvníky máte, je potřeba zamyslet se nad tím, jak návštěvníky přimět co nejvíce nakupovat zboží případně objednávat služby. A to vše pokud možno opakovaně. Tomu se říká optimalizace obchodní výkonnosti webu. Průměrná míra objednávek se v běžných eshopech, které si dosud neuvědomili důležitost optimalizace pro návštěvníky, se pohybuje do jednoho procenta. Představte si, kdyby se za stejných výdajů do reklamy zvýšil váš zisk z www stránek dvakrát, třikrát nebo třeba pětkrát! Weby, které jsme pomáhali zlepšovat dosahují v některých případech až 12% objednávajících zákazníků. Každým okamžikem přicházíte o mnoho potenciálních zákazníků a tedy i váš zisk. Zamyslete se: není právě teď ta správná chvíle na změnu? Nechte nás vylepšit vaše stránky, uděláme je uživatelsky přívětivější. Navrhneme vám řešení, které z vašeho webu vytvoří přívětivější prostředí pro prodej vašich produktů. S námi dokážete využít maximálně potenciál vašeho webu. Získejte co nejvíce objednávek.

Pomůžeme vám v tom. Vydělávejte víc a kontaktujte nás ještě dnes.

Podívejte se na přednášku zdarma

Ještě nejste zcela přesvědčeni? Podívejte se na přednášku Michala Kubíčka z prvního ročníku konference Shopcamp, kde hovořil na základě vlastních zkušeností o tom, jak lze zdvojnásobit obrat eshopu za pouhé čtyři měsíce.

Poptejte nás! Bude to trvat jen minutku…

Cítíte, že potřebujete pomoci se zvýšením obchodní výkonnosti webu? 

Vaše osobní údaje nikomu nepředáme a budeme vás kontaktovat pouze v souvislosti s vaší poptávkou…

  Naše další služby

  Pomoci vám můžeme i s dalšími věcmi…

  Online reputation management

  Máme bohaté zkušenosti a spokojené klienty, kterým pomáháme zlepšovat pověst na Internetu.

  Více informací

  Data driven marketing

  Rozhodování může být intuitivní, na základě všeobecného přesvědčení, nebo na základě tvrdých dat. 

  Více informací

  Individuální konzultace a školení

  Chcete se dozvědět, jak pomoci právě vašemu eshopu nebo webovému projektu? Chcete poradit od skutečných profesionálů?

  Více informací
  Web vyrobili ve Webklient.cz